Доставка і оплата

Доставка по Україні

Ми відправляємо замовлення своїм клієнтам за допомогою компанії Нова Пошта. Вартість цієї послуги починається від 40 грн, точна сума розраховується індивідуально, відповідно до тарифів перевізника і габаритів замовлення. Ви можете замовити доставку до найближчого відділення, або ж кур'єрську доставку до вашого дому.

Замовлення відправляються в той же день за умови оформлення до 14:00.


Способи оплати

1) Оплата при отриманні (накладний платіж).

Наші клієнти можуть оплатити своє замовлення при отриманні в відділеннях Нової Пошти або під час кур'єрської доставки. Клієнти, які оплачують товар при отриманні також повинні заплатити за переказ коштів відповідно до тарифів компанії, яка доставила товар. Плата за таку послугу за тарифами Нової пошти становить 20 грн за оформлення замовлення і 2% від суми замовлення.


2) Передоплата на карту.

Щоб оплатити замовлення на карту, вам потрібно вибрати цей спосіб при здійсненні замовлення. Після того, як ви це зробите, вам перетелефонує наш менеджер для підтвердження замовлення і надішле на ваш номер дані карти, на яку можна відправити оплату. Такий спосіб оплати дасть можливість заощадити гроші при доставці.